07
sie

W jaki sposób działa hurtownia materiałów medycznych

Centrum zaopatrzenia medycznego to miejsce, w którym niejedna przychodnia opieki zdrowotnej – poczynając od jednoosobowych gabinetów, przez większe zakłady opieki zdrowotnej, kończąc na jednostkach takich jak szpitale, ma możliwość zaopatrzyć się w potrzebne materiały i aparaturę, jakie używane muszą być w typowej interakcji z pacjentami.

Kupującym dla produktów sprzedawanych przez hurtownie medyczne mogą być zarówno specjaliści medycyny każdej z branż, a także położne, psycholodzy, fizjoterapeuci, pomoce stomatologiczne, ponad to również weterynarze. Wszystkich im hurtownia materiałów medycznych wspomaga w codziennej pracy oferując dobrej jakości, świetne sprzęty dla ochrony zdrowia i specjalistyczne akcesoria.

Co można kupić w sklepie medycznym? Oferta obejmuje produkty z kilkunastu medycznych dziedzin, które obejmują zarówno materiały dotyczące medycyny ogólnej, przez środki opatrunkowe, akcesoria stomatologiczne, aż po sprzęt rehabilitacyjny i weterynaryjny.

Hurtownia akcesoriów i sprzętu dla medycyny wspomaga również laboratoria medyczne, oferując dużą gamę materiałów i sprzętu z tej dziedziny. Niektóre z firm, jakich towary można znaleźć w ofercie to na przykład LP Italiana, Cormay i Alpha Diagnostics.

Sklepy dla medycyny zaopatrują również centra rehabilitacji oferując stoły rehabilitacyjne, asortyment z zakresu ciepłolecznictwa, asortyment kinezyterapii a także urządzenia pomocnicze dla niepełnosprawnych i wiele innych.

Część sklepu dotycząca radiologii w hurtowni ma w ofercie sprzęt dla gabinetów radiologicznych, aparaturę RTG, akcesoria, kamery identyfikacyjne, jak również bobixy.

Zobacz
Akcesoria medyczne

Z kolei akcesoria i sprzęt stomatologiczny, który znajduje się w ofercie sklepu, to aż osiem tysięcy towarów dedykowanym dla stomatologów, specjalistów ortodoncji oraz pomocy stomatologicznych. Oferowane towary importowane są od renomowanych firm, do których należy między innymi: Lascod, Polydentia, Microbrush. W ofercie są także firmy polskie, twórcy takich marek na przykład Poldent lub Chema.
Dostępne są produkty jak materiały jednorazowego użytku np. amalgamaty oraz masy wyciskowe; materiały tymczasowe, leki, narzędzia endodontyczne jak również różnego typu urządzenia dentystyczne.

Przedstawiony powyżej krótki zarys oferty hurtowni materiałów medycznych to tylko niewielka część tego, co znajduje się nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również u specjalistów ds. sprzedaży, jak również w sklepie internetowym.

Zobacz także pozostałe artykuły:

Comments are closed.