Gdy dręczysz się z powodu nietypowej konstrukcji sromu czy łechtaczki, masz problem z odczuwaniem przyjemności w pożyciu intymnym warunkowany zmianami albo deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, ze względów subiektywnych, masz ochotę zmienić wygląd okolic intymnych – ginekologia estetyczna ma dla wiele propozycji, które w szybki sposób rozwiążą Twoje bolączki oraz wydatnie poprawią jakość funkcjonowania.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Jedną z ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera polecany jest w wypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki warg sromowych, jak również w wypadku innych nieprawidłowości. Laser jest używany też w przypadku wielu odmiennych bolączek natury ginekologicznej – dokładne elementy przeprowadzanego leczenia i metody jego dopasowania do konkretnej sytuacji uzgadniane będą w momencie pierwszej konsultacji ginekologicznej.

Efekty zabiegu mogą przerosnąć oczekiwania, bowiem powoduje on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, intensyfikuje doznawanie satysfakcji erotycznej i zmniejsza bolączki związane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia może być w zasadzie niedokuczliwa oraz niezwykle szybka, Czas gojenia, względem klasycznych metod jest niezwykle krótki, a dyskomfort z tym połączony – nieduży.

Polecane:

Wroclaw ginekolog

Przebieg zabiegu

Pełen zabieg trwa nie więcej niż 15 minut i nie powoduje bólu. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, który powoduje skurczenie i stymulację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i usztywnienie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – przywraca prawidłowe działanie całego narządu.
Efektem może być polepszenie jakości życia jak również psychologicznej trwałości, oraz radości życia.
Bezpośrednio po zabiegu prawdopodobny jest natychmiastowy powrót do normalnych zadań.

Masz problem z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, odczuwasz takie objawy jak przesuszenie pochwy, jej stany zapalne, ból w trakcie stosunku, świąd lub palenie? Przechodzisz menopauzę i zauważasz rosnące kłopoty w odczuwaniu przyjemności w stosunkach intymnych? Chcesz poprawić estetykę okolic płciowych? Odczuwasz kłopot z akceptacją estetyki Twoich miejsc intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, jaki w kwadrans potrafi usunąć Twoje problemy, które do tej pory jawiły się jako nierozwiązywalne.

Zobacz także pozostałe artykuły:

Comments are closed.